پرشین دانلود منیجر نرم افزار مدیریت دانلود ایرانی

دانلود منیجر ایرانی پرشین دانلود منیجرنرم افزار مدیریت دانلودابزاری است برای دانلود سریع و راحت انواع فایل از اینترنت پی دی ام قادر است چندین فایل و سگمنت فایل را به طور همزمان دانلود کند، با یک کلیک دانلودها را متوقف کند یا از سر بگیرد و دانلودهایی را که در اثر قطع غیرمنتظرهlrm;ی برق یا مشکلات مرتبط با شبکه، خراب شده است بازیابی کند. رابط کاربری گرافیکی ساده باعث شده است پی دی ام کاربرپسندتر و استفاده از آن آسان باشد.

پرشین دانلود منیجر نرم افزار مدیریت دانلود ایرانی

دانلود منیجر ایرانی پرشین دانلود منیجرنرم افزار مدیریت دانلودابزاری است برای دانلود سریع و راحت انواع فایل از اینترنت پی دی ام قادر است چندین فایل و سگمنت فایل را به طور همزمان دانلود کند، با یک کلیک دانلودها را متوقف کند یا از سر بگیرد و دانلودهایی را که در اثر قطع غیرمنتظرهlrm;ی برق یا مشکلات مرتبط با شبکه، خراب شده است بازیابی کند. رابط کاربری گرافیکی ساده باعث شده است پی دی ام کاربرپسندتر و استفاده از آن آسان باشد.

پرشین دانلود منیجر قادر است، لینک های دانلود انواع فایل های مدنظرتان را از گوگل کروم، فایرفاکس دریافت کند. سپس، پیام دانلودی نمایش می دهد که از طریق آن می توانید کنترل بیشتری روی دانلودهای تان اعمال کنید.

پی دی ام گزینهlrm;ی به روزرسانی خودکار دارد و هفته ای یکبار در صورت موجود بودن ، نسخهlrm;ی جدید را چک می کند. وقتی نسخهlrm;ی جدیدتری موجود می شود، پی دی ام پیامی نمایش می دهد که در قالب آن، ضمن معرفی همهlrm;ی ویژگی های جدید، توصیه می شود نسخهlrm;ی کنونی تان را به روزرسانی کنید. همچنین، می توانید آخرین نسخهlrm;ی پرشین دانلود منیجر را با استفاده از ابزار به روزرسانی سریع داخلی خود پی دی ام دانلود کنید.

وقتی پی دی ام فعال است، آی آن در تسک بار دیده می شود. وقتی روی آی راست کلیک می کنید، منوی پی دی ام ظاهر می شود. برای خروج از پی دی ام، می توانید از منو <<خروج>> را انتخاب کنید. برای دریافت نرم افزار میتواند از صفحهدانلود پرشین دانلود منیجراقدام فرمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Persian Download Manager:
- پشتیبانی از مرورگرهای محبوب و پرکاربرد موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم
- قابلیت Resume جهت قطع و ادامه دانلود در زمان دیگر بدون از دست داده اطلاعات دانلود شده.
- قابلیت خودکار چک کردن فایل ها توسط ضد ویروس ها
- قابلیت دانلود چندگانه فایل ها
- قابلیت Speed Limiter جهت محدود نمودن سرعت دانلود
- پشتیبانی از زبان ها مختلف از جمله زبان شیرین فارسی
- افزایش سرعت دانلود تا 5 برابر توسط سیستم هوشمند <<تقسیم بندی پویا>>
- قابلیت Site Grabber جهت دانلود تمامی محتویات یک سایت
- قابلیت زمان بندی پیشرفته برای مدیریت دانلودها

چگونه برنامه پرشین دانلود منیجر باعث افزایش سرعت دانلود می شود؟
در گذشته مرورگرها و بسیاری از برنامه های دیگر برای دانلود یک فایل از اینترنت فقط یک <<اتصال>> یا Connection با سرور مقصد برقرار می کردند ولی تجربه ثابت کرده است که دانلود کردن فقط از طریق یک اتصال نه تنها باعث می شود که از تمامی پتانسیل و حداکثر سرعت اینترنت استفاده نشود بلکه در صورت قطع ارتباط تمامی اطلاعات دانلود شده از دست خواهند رفت.

بعد از آن برنامه های مدیریت دانلود وارد عرصه شدند و قابلیت جدیدی را با عنوانSegmentation معرفی کردند، قابلیت <<قطعه بندی>> یا Segmentation یک ویژگی جدیدی است که در آن فایل های دانلود پیش از این که دانلود شوند به قطعاتی تقسیم شده و در هنگام شروع دانلود به جای یک اتصال با سرور تعداد بیشتری اتصال برقرار می شود و فایل مورد نظر به طور همزمان مثلاً در 8 قطعه شروع به دانلود شدن می کند، در این حالت سرعت دانلود از وضعیت قبل بسیار بیشتر شده و امکان از دست رفتن اطلاعات تا حد بسیاری کاهش می یابد.در نظر داشته باشید در پرشین دانلود منیجر این امکان برای شما مهیا شده تا تعداد کانکشن خود را تا 32 کانکشن ارتقا دهید ولی بهترین حالت برای دانلود در ایران 8 کانکشن می باشد.

وجه تمایز و برتری پرشین دانلود منیجر نسبت به سایر برنامه های مشابه چیست؟
نرم افزار Persian Download Manager از سیستم هوشمندتری به نام <<قطعه بندی پویا>> یا DynamicSegmentation استفاده می کند، این سیستم برخلاف سایر برنامه های مشابه بسیار هوشمندتر عمل کرده و امکان دست یابی به سرعت بیشتر را فراهم می کند.شیوه عملکرد <<قطعه بندی پویا>> به این نحو است که ابتدا فایل توسط پرشین دانلود منیجر از طریق سرور مبدأ برای قطعه بندی بررسی شده و سپس شروع به دانلود می کند و بر خلاف سایر برنامه ها که پیش از شروع دانلود فایل را قطعه بندی می کنند این برنامه در هنگام دانلود فایل را قطعه بندی می کند و به محض این که یک قطعه به پایان رسید، یک قطعه جدید ایجاد می کند و در نهایت از تمامی پتانسیل پهنای باند و سرعت اینترنت بهره می برد.

استفاده از این برنامه نه تنها باعث استفاده از حداکثر سرعت اینترنت می شود بلکه سبب می شود تا فایل ها با امنیت بیشتری دانلود شوند، چرا که اگر در هنگام دانلود جریان برق یا ارتباط اینترنت قطع شود، چون فایل به قطعات کوچک تر تقسیم شده اند فقط قسمت کوچکی از فایل مجدداً دانلود می شود و در واقع نیاز نیست که کل فایل دوباره دانلود شود.

دانلود کردن چندگانه فایل ها همچنین به شما این امکان را می دهد تا بتوانید چندین فایل را به طور همزمان دانلود کرده و هم صحت فایل های دانلودی را افزایش داده و هم از حداکثر پهنای باند موجود خود استفاده کنید.

پرشین دانلود منیجر در دو نسخه 30 روزه آزمایشی و یکساله ارائه می شود و کاربران محترم می توانند برای امتحان صحت عملکرد پرشین دانلود منیجر یک ماه بصورت رایگان از کلیه امکانات نرم افزار مدیریت دانلود پرشین دانلود منیجر و همچنین پشتیبانی برخط و از لذت دانلود با طعم ایرانی بهره مند شوند و در صورت تمایل نسبت به تهیه نسخه یک ساله اقدام فرمایند.

نرم افزار پرشین دانلود منیجر را دانلود کنید:

دانلود نرم افزار

تاریخ انتشار: 99/12/

پسورد فایل دانلود شده،www.sarzamindownload.comمیباشد.

دانلود کتاب الکترونیکی آشنایی با قسمت های مختلف نرم افزار ورد 2007

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 21

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 20

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 19

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 18

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 17

دانلود رایگان برنامه هم*رفیق قسمت 16

دانلود ,فایل ,پرشین ,منیجر ,یک ,کند ,پرشین دانلود ,دانلود منیجر ,پی دی ,دی ام ,می شود ,پرشین دانلود منیجر ,رابط کاربری گرافیکی ,افزار persian download ,persian download manager

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
shayansrayaneh شبنم باران ♔BANGTAN BOYS♔ elisa fakhtehcib vebilrala venosgerafik telravipod فایلین pslover