دانلود eM Client 7.1.33101.0 - نرم افزار مدیریت ایمیل

دانلود eM Client نرم افزاری کاربردی در زمینه مدیریت ایمیل ها می باشد که برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. این نرم افزار دارای ویژگی های جالبی از قبیل تقویم، مخاطبین و وظایف می باشد. این نرم افزار دارای رابط کاربردی و بصری می باشد که به راحتی قابل استفاده برای کلیه کاربران می باشد. به کمک این نرم افزار که تیم دانلودها برای شما عزیزان آماده کرده است ، می توانید بدون آن که وارد وب سایت های ارائه دهنده سرویس های ایمیل مانند یاهو و گوگل و. شوید ، اطلاعات خود را در نرم افزار وارد کرده و وارد اکانت ایمیل خود از انواع پروتکل های IMAP و SMTP شوید. از قابلیت های این نرم افزار می توان به کنترل spam ها ، جستجو و پاک سازی ، مرتب سازی ایمیل ها ، یادآوری کار ها ، اضافه کردن تنظیمات ایمیل و . اشاره کرد

دانلود eM Client 7.1.33101.0 - نرم افزار مدیریت ایمیل

دانلود eM Client نرم افزاری کاربردی در زمینه مدیریت ایمیل ها می باشد که برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. این نرم افزار دارای ویژگی های جالبی از قبیل تقویم، مخاطبین و وظایف می باشد. این نرم افزار دارای رابط کاربردی و بصری می باشد که به راحتی قابل استفاده برای کلیه کاربران می باشد. به کمک این نرم افزار که تیم دانلودها برای شما عزیزان آماده کرده است ، می توانید بدون آن که وارد وب سایت های ارائه دهنده سرویس های ایمیل مانند یاهو و گوگل و. شوید ، اطلاعات خود را در نرم افزار وارد کرده و وارد اکانت ایمیل خود از انواع پروتکل های IMAP و SMTP شوید. از قابلیت های این نرم افزار می توان به کنترل spam ها ، جستجو و پاک سازی ، مرتب سازی ایمیل ها ، یادآوری کار ها ، اضافه کردن تنظیمات ایمیل و . اشاره کرد.

همان طور که از نام آن مشخص است، دانلود eM Client یک سرویس ایمیل برای ویندوز است. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و تمامی افراد می توانید از آن به راحتی استفاده نمایند. اطلاعات مربوط به حساب های ایمیل و محتوا به سه پنل جداگانه تقسیم می شود تا دسترسی آسان را برای شما فراهم کند. از سمت راست صفحه، می توانید نوار کناری را برای مشاهده جزئیات تماس و دستور کار و همچنین چت با دوستان انتخاب نمایید.

اسکرین-شات-eM-Clientاسکرین-شات-eM-Clientاسکرین-شات-eM-Client

info

As its name implies, eM Client is an email client designed for Windows. The tool comes with other interesting features as well, such as calendars, contacts and tasks. It can be easily handled by users of any level of experience. The interface of the app is clean and intuitive; you can set up a new account by inputting account, calendar and contact credentials, IMAP and SMTP details and chat settings. Plus, eM Client can diagnose problems which may occur with these options.

سیستم مورد نیاز

Windows XP/Vista/7/8/10

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

نکته!اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید، پیش از اجرای نرم افزار، حتما فایل mailclient.exe.config را از محل نصب نرم افزار کاملا پاک کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 56 مگابایت
  • تاریخ انتشار: JUL-19-20
  • منبع:دانلود ها - دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال
  • قیمت: 39.96 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 56 مگابایت

دانلود کتاب الکترونیکی آشنایی با قسمت های مختلف نرم افزار ورد 2007

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 21

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 20

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 19

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 18

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 17

دانلود رایگان برنامه هم*رفیق قسمت 16

نرم ,ایمیل ,، ,افزار ,های ,ها ,نرم افزار ,این نرم ,می باشد ,ها ، ,em client ,وارد اکانت ایمیل ,کردن تنظیمات ایمیل ,ارائه دهنده سرویس ,قبیل تقویم، مخاطبین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
knifelove معرفی پیش دبستانی نسل ماندگار Cody80owrxjs web Design Fotballdrakt - Billige Fotballdrakter På Nett Factory Price محمد بستان پیرا آرام کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. mydejasde دانستنی های جنسی و زناشویی دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.