Becky! Internet Mail نرم افزاری مخصوص ایمیل اینترنتی طراحی شده است. از سال 1996 که ساخته شد مشغول راهنمایی های کاربران و پیشنهاداتشان در راستای ارتقای ویژگی های این نرم افزار تلاش کرده است، که همین چیز ها این نرم افزار را به یکی از برنامه های قوی و موفق در زمینه ایمیل مبدل گشته است. هم اکنون شرکت سازنده به صورت کامل نرم افزار را در ورژن 2 بروز رسانی کرده است. هدف گزاری شرکت در طراحی این نسخه از نرم افزار بر افزایش سرعت، کارایی و قابلیت بسیار دیگر بدون از دست دادن مهمترین خصیصه آن یعنی سهولت در استفاده می باشد.

نرم افزاری مخصوص ایمیل اینترنتی طراحی شده است. از سال 1996 که ساخته شد مشغول راهنمایی های کاربران و پیشنهاداتشان در راستای ارتقای ویژگی های این نرم افزار تلاش کرده است، که همین چیز ها این نرم افزار را به یکی از برنامه های قوی و موفق در زمینه ایمیل مبدل گشته است. هم اکنون شرکت سازنده به صورت کامل نرم افزار را در ورژن 2 بروز رسانی کرده است. هدف گزاری شرکت در طراحی این نسخه از نرم افزار بر افزایش سرعت، کارایی و قابلیت بسیار دیگر بدون از دست دادن مهمترین خصیصه آن یعنی سهولت در استفاده می باشد.

بکی! نرم افزار ارسال و دریافت ایمیل - Becky! Internet Mail 2.65.04

ویژگی های نرم افزار ارسال و دریافت ایمیل بکی

  • شما میتوانید میل باکس مضاعف برای خود بسازید و همچنین برای هر میل باکس خود پروفایل مضاعف تشکیل دهید. این ویژگی خصوصا زمانی که شما از لپ تاپ استفاده میکنید بسیار مفید است. سپس میتوانید برای یک صندوق پستی یکسان بین تنظیمات مختلف مانند "LAN" و dialup سوئیچ کنید.
  • پشتیبانی پروتکل های جدیدIMAP4rev1 برای ایمیل و LDAP برای دفترچه تلفن
  • سریع! شما میتوانید تعداد زیادی ایمیل را سر انگشتان خود مدیریت کنید.
  • شما میتوانید ایمیل HTML بنویسید، اگر از نسخه 5 به بالای نرم افزار اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید Becky! یک سرویس گیرنده HTML کامل است.
  • قابلیت قالب های انعطاف پذیر: شما میتوانید ایمیل های کاری و شخصی خود را به فرمت استاندارد کنید، البته شما میتوانید قالب HTML هم ایجاد کنید.
  • با قابلیت یاد آوری منحصر بفرد: شما در تارخ برنامه ریزی شده از خودتان ایمیل دریافت خواهید کرد، یا برنامه را برنامه ریزی کنید تا در تاریخ خاصی به افراد مختلف ایمیل ارسال کند، شما مجبور نیستید که تاریخ تولد دوستانتان را بخاطر بسپارید Becky! برای شما انجام میدهد.
  • مدیریت فیلتر قوی: شما میتوانید ایمیل های خاص را در پوشه های خاص دریافت کنید. همچنین قادر به تعریف کردن نا محدود و یا محدود برای یک فیلتر می باشد.
  • مدیریت لیست ایمیل: به شما کمک میکند تا لیست ایمیل های خود را تجزیه تحلیل کنید، شما مجبور نیستید بین ایمیل ها سرچ کنید به کمک لیست ایمیل های خود را چک کنید.
  • پلاگین ها راهی است برای شخصی سازی کردن نرم افزار با افزودن ابزار هایی که نیاز های ویژه شما را جواب میدهند، از جمله پیام های صوتی و قابلیت PGP از جمله این پلاگین ها هستند.
  • همچنین نسخه 2 ویژگی های بی شماری را نسبت به نسخه 1 خود دارد.
رمز عبور فایل :www.fdl.ir

دانلود کتاب الکترونیکی آشنایی با قسمت های مختلف نرم افزار ورد 2007

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 21

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 20

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 19

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 18

دانلود رایگان برنامه همرفیق قسمت 17

دانلود رایگان برنامه هم*رفیق قسمت 16

ایمیل ,های ,نرم ,افزار ,میتوانید ,ویژگی ,نرم افزار ,شما میتوانید ,ایمیل های ,این نرم ,افزار را ,افزایش سرعت، کارایی ,دادن مهمترین خصیصه ,راستای ارتقای ویژگی ,ایمیل اینترنتی طراحی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
مطالب اینترنتی minografict online-sho nutscd تخفیف دانلود فایل های کمیاب گل یاس وبگاه جامع تکنولوژی و کامپیوتر جهان senobartree pcrayaneht